İLETİŞİM

Değerli Müşterilerimiz;

-Sipariş vereceğiniz ya da hakkında bilgi almak istediğiniz ürünler, siparişlerinizde yaşamış olduğunuz sorunlar ya da vermiş olduğunuz siparişlerin ne zaman kargoya verileceği gibi sorularınız için öncelikle kitapalcozum@gmail.com mail adresimize mail gönderilmelidir.
Firmamız içerisindeki tüm ilgili birimlerim sorunu görmesi ve iletişimin hızlanması dolayısıyla mail ile iletişim kuran müşterilerimize daha kısa süre kesin cevaplar verilebilmektedir.


Mail ile iletişime geçilememesi durumunda;

Firmamızla sipariş işlemleri haricinde bilgi almak maksadı ile çok fazla iletişime geçilmesi nedeniyle siparişi ile ilgili iletişime geçmek isteyen müşterilerimizin iletişime geçebilme süresi 1 ile 10 dakika arasında sürebilmektedir. Bu durum ile alakalı siz değerli müşterilerimizin endişe etmemesi ve daha kısa sürede net bilgi alabilmesi için sipariş numarası ile sipariş numarasını bilmiyor ise sipariş verirken kullanılan isim-soy isim bilgileri ile 0549 304 70 29 nolu whatsapp iletişim hattımız üzerinden tarafımıza iletmesi tavsiye edilir. Bu mesajlara cevap verme süremiz max. 5 dakikadır.

Mesai Saatlerimiz;
Hafta içi: 09:00 - 17:00                                  Bu aralık haricindeki aramalara ve maillere dönüş yapılamayacaktır.
Cumartesi Günü: 09:00 - 13:00